Czy wiesz, jaki potencjał kryje w sobie 1% Twojego podatku? Ma moc uzdrawiania, siłę rozwiewania trosk i smutków, umiejętność wywoływania uśmiechu! Daje szansę na niesienie skutecznej pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

 

W imieniu podopiecznych naszej Fundacji prosimy o wsparcie dla nich i przekazanie 1% podatku w zeznaniu podatkowym PIT.

 

Wszystkim chętnym aby wspomóc naszą Fundację oferujemy darmowy program PIT – e-pity 2018, wypełniając go automatycznie przekażą Państwo swoją pomoc Fundacji i jej Podopiecznym.

 

Przekazujemy do Państwa dyspozycji dwie wersje programu, wersję do pobrania na komputer z systemem windows oraz wersję on-line.

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.

 

KRS: 0000272272

Zadzwoń: +48 71 33 93 500

Fundacja VOTUM /

Akcja krew /

Aktualności /

Bez pół litra można żyć

akcja_krew
Bez pół litra można żyć
21-01-2016

Ubiegłoroczną edycję Akcji Krew rozpoczęliśmy w czerwcu we wrocławskiej galerii Sky Tower. Jak zawsze mogliśmy liczyć na niezawodną współpracę z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Taki start zwiastował dobre wyniki całej akcji.

 

Tylko w same wakacje przeprowadziliśmy 12 zbiórek, podczas których zebrano 148 litrów krwi. Wyniki mówią same za siebie – warto pomagać! Jednak na tym tegoroczna Akcja Krew się nie skończyła. Tradycyjnie już w ramach obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych zorganizowaliśmy dwudniową zbiórkę w siedzibie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. W tych dniach krwiodawcy mogli liczyć na wyjątkowe upominki przygotowane przez Fundacją VOTUM  i VOTUM S.A. Dzięki temu do poszkodowanych w wypadkach trafiło ponad 130 litrów krwi!

 

Podziekowanie77

© Copyright 2015 - FUNDACJA VOTUM S.A.

^