Akcja krew /

Kto może oddać krew

KTO MOŻE ODDAĆ KREW

Jak w kilka minut zostać superbohaterem?

W prosty sposób – zostając krwiodawcą!

Oddając krew ratujesz wiele ludzkich istnień. Uleczasz chorych, pomagasz potrzebującym, pokrzepiasz słabych. Dajesz innym szansę na długie i szczęśliwe życie.

Ty też możesz oddać krew!:

Bezwzględne przeciwwskazania do oddania krwi

Czasowa niezdolność do oddania krwi

Strach ma wielkie oczy!:

Warto być krwiodawcą!:

Jak się przygotować?

Spotkaj się z nami podczas Ogólnopolskiej Akcji Krew i zostań superbohaterem!

Więcej informacji na: www.rckik.wroclaw.pl