Aktualności /

Dzień Dziecka 2017 z Fundacją Votum

Dzień Dziecka 2017 z Fundacją Votum
05-06-2017

Co roku 1. czerwca Fundacja Votum świętuje wraz z  dziećmi z dolnośląskich domów dziecka. W tym roku do Wrocławia przyjechały dzieci z domu dziecka w Wałbrzychu i rodzinnego domu dziecka z Zabrza.
Młodsze dzieci dokazywały w Loopy’s World na wrocławskich Bielanach, starsze bawiły się na trampolinach w JumpWorld. Po wesołej zabawie nadszedł czas na obiad. Dzieciaki jadły pyszną pizzę, frytki i lody, a na zakończenie otrzymały od Fundacji Votum upominki.

Mamy nadzieję, że dzieci bawiły się świetnie i na długo zapamiętają ten dzień!