Aktualności /

mailing_pozyteczni2017_7502
Fundacja VOTUM Pożyteczni 2017
23-02-2017

Fundacja Votum już po raz kolejny bierze udział w konkursie POŻYTECZNI – poprzez głosy wybierane są najlepsze stowarzyszenia, fundacje i organizacje pożytku publicznego, działające na terenie Dolnego Śląska.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zabawie. Głosowanie trwa, a głosować można do 31 marca 2017.

Głosować można na trzy sposoby:
– klikając w serwisie GazetaWroclawska.pl (maksymalnie 3 głosy dziennie na jednego kandydata) – jeden klik to jeden głos,
– za pośrednictwem aplikacji na Facebooku (maksymalnie 1 głos dziennie na jednego kandydata, ale każdy lajk oddany poprzez aplikację to dwa głosy),
– wysyłając SMS o treści podanej przy kandydacie – dla Fundacji VOTUM to OPP.20 (dowolna liczba SMS-ów, a każdy SMS to aż 10 głosów na daną organizację).

W imieniu Zarządu i całego zespołu Fundacji dziękujemy za Wasze głosy.

Więcej informacji na: http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/pozyteczni-2017-najlepsze-fundacje-i-stowarzyszenia,38414,t,id.html

mailing_pozyteczni2017_7502