Czy wiesz, jaki potencjał kryje w sobie 1% Twojego podatku? Ma moc uzdrawiania, siłę rozwiewania trosk i smutków, umiejętność wywoływania uśmiechu! Daje szansę na niesienie skutecznej pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

 

W imieniu podopiecznych naszej Fundacji prosimy o wsparcie dla nich i przekazanie 1% podatku w zeznaniu podatkowym PIT.

 

Wszystkim chętnym aby wspomóc naszą Fundację oferujemy darmowy program PIT – e-pity 2018, wypełniając go automatycznie przekażą Państwo swoją pomoc Fundacji i jej Podopiecznym.

 

Przekazujemy do Państwa dyspozycji dwie wersje programu, wersję do pobrania na komputer z systemem windows oraz wersję on-line.

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.

 

KRS: 0000272272

Zadzwoń: +48 71 33 93 500

Fundacja VOTUM /

Aktualności /

Rafał Mikołajczyk Człowiekiem bez barier

Rafał Mikołajczyk
Rafał Mikołajczyk Człowiekiem bez barier
23-10-2017

Rafał Mikołajczyk, jeden z naszych podopiecznych, pojawiał się wielokrotnie w mediach i na stronie spółki VOTUM. Można tam przeczytać o jego osiągnięciach sportowych, zaangażowaniu społecznym i tworzeniu programu Pierwsze kroki, aktywizującego i pomagającego osobom niepełnosprawnym wrócić do aktywnego życia.

 

Fundacja Votum zgłosiła Rafała Mikołajczyka do plebiscytu Człowiek bez Barier. Jego laureaci to ludzie niepełnosprawni, którzy pokonują swoje ograniczenia, żyją pełnią życia i angażują się w pomoc innym. Wierzymy, że działalność Rafała zostanie doceniona i prosimy o głosy w konkursie.

 

Rafał poświęca się nie tylko imponującej karierze sportowej, ale także działaniom na rzecz innych. Program Pierwsze kroki to tylko jeden z rodzajów jego aktywności – spotyka się z dziećmi, wskazując na ważną rolę integracji osób niepełnosprawnych, prowadzi spotkania motywacyjne dla osób zmagających się z nowotworem i organizuje spotkania motywacyjne dla osób bezdomnych i chorych. Jego energia i optymizm inspiruje także nas!

 

Rafał Mikołajczyk

 

Więcej o Rafale można przeczytać tutaj.

GŁOSUJ NA CZŁOWIEKA BEZ BARIER

Żeby zagłosować, wejdź na stronę http://votum-sa.pl/glosowanie.

Poniższe ilustracje wskazują, jak prawidłowo oddać głos.

Rafał Mikołajczyk

Rafał Mikołajczyk

Rafał Mikołajczyk

© Copyright 2015 - FUNDACJA VOTUM S.A.

^