Jak pomóc?

JAK POMÓC?

Czy wiesz jaki potencjał kryje w sobie 1% Twojego podatku? Ma moc uzdrawiania, siłę rozwiewania trosk i smutków, umiejętność wywoływania uśmiechu! Daje szansę na niesienie skutecznej pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Aby skorzystać z możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji VOTUM wystarczy w zeznaniu rocznym:

Wskazać, wg poniższego wzoru:

formularz_krs-02
Na tym Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1% na konto wybranej organizacji przekaże urząd skarbowy w terminie do 3 miesięcy.

Zobacz szczegóły.

Wpłać darowiznę na konto bankowe Fundacji

Możesz wpłacić dowolną sumę bezpośrednio na nasze konto: Bank Zachodni WBK S.A.,

Dla wpłacających z zagranicy:
KOD SWIFT: WBKPPLPP

Za każde wsparcie gorąco dziękujemy!