Kornelia Drohomirecka | Fundacja VOTUM

Kornelia Drohomirecka

Kornelia Drohomirecka

ur. 02-06-1983 r.

Kornelia jako pasażerka samochodu została ranna w wypadku w roku 2003, jako jedyna z pięciu osób przeżyła, po wypadku była w stanie ciężkim, wystąpił zespół apaliczny, porażenie czterokończynowe spastyczne z przykurczami, obustronny objaw Babińskiego. Nastąpił poważny uraz mózgu ze stłuczeniem mózgu i pnia mózgu, złamane żebra III,IX-XI po stronie prawej. Prosimy o pomoc w gromadzeniu środków na niezbędną rehabilitację.

Aby wspomóc Kornelię możesz wpłacić darowiznę na konto:
z dopiskiem: dla Kornelii Drohomireckiej

z dopiskiem: dla Kornelii Drohomireckiej