Pełna wersja serwisu

Maciej Wójcik | Fundacja VOTUM

Czy wiesz, jaki potencjał kryje w sobie 1% Twojego podatku? Ma moc uzdrawiania, siłę rozwiewania trosk i smutków, umiejętność wywoływania uśmiechu! Daje szansę na niesienie skutecznej pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

 

W imieniu podopiecznych naszej Fundacji prosimy o wsparcie dla nich i przekazanie 1% podatku w zeznaniu podatkowym PIT.

 

Wszystkim chętnym aby wspomóc naszą Fundację oferujemy darmowy program PIT – e-pity 2018, wypełniając go automatycznie przekażą Państwo swoją pomoc Fundacji i jej Podopiecznym.

 

Przekazujemy do Państwa dyspozycji dwie wersje programu, wersję do pobrania na komputer z systemem windows oraz wersję on-line.

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.

 

KRS: 0000272272

Zadzwoń: +48 71 33 93 500

Fundacja VOTUM /

Nasi podopieczni /

Maciej Wójcik

Maciej Wójcik
Maciej Wójcik

ur. 28-01-1997 r.

 

5 lipca 2006 roku, 9-letni wówczas Maciej Wójcik uległ wypadkowi na koloniach, doznając ciężkiego urazu głowy i pozostając przez wiele miesięcy w śpiączce, czego wynikiem jest niedowład czterokończynowy. Maciej przeszedł kilka bardzo ciężkich operacji, które uratowały mu życie. Dzięki niezwykle silnej woli i determinacji oraz wsparciu wielu życzliwych osób, pokonał dużo przeszkód jakie spotkał na drodze do zdrowia i sprawności. Maciek jest cały czas intensywnie rehabilitowany, a jego stan z miesiąca na miesiąc, z roku na rok ulega powolnej poprawie. Niestety wydatki związane z rehabilitacją są ogromne i przekraczają możliwości rodziny. Miesięczny koszt terapii jest bardzo wysoki, a Maćkowi potrzebne są przecież jeszcze leki, odżywki i sprzęt do ćwiczeń. Kiedy Maciek był zdrowy, jego hobby było pływanie. Swojej pasji poświęcał wolny czas i serce. Mamy nadzieję, że Maciek stanie znów na brzegu basenu i będzie walczył o zwycięstwo. Dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc Maćkowi w powrocie do zdrowia poprzez wsparcie jego rehabilitacji.

 

32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
z dopiskiem: dla Macieja Wójcika

 

Oddaj 1% siebie!

 

Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
KRS: 0000272272
z dopiskiem: dla Macieja Wójcika

 

Na tym Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1% na konto wybranej organizacji przekaże urząd skarbowy w terminie do 3 miesięcy od złożenia deklaracji.

© Copyright 2015 - FUNDACJA VOTUM S.A.

^