Patrycja Runka | Fundacja VOTUM

Runka_główne
Patrycja Runka

ur. 19-01-1988 r.

Patrycja została poszkodowana w wypadku komunikacyjnym jako pasażerka motocykla w maju 2014 roku. W wyniku wypadku doznała pourazowego pęknięcia wątroby, urazu czaszkowo-mózgowego z cechami obrzęku mózgowia, wieloodłamowego złamania kręgu C2, odmy opłucnowej. Występuje kurczowe porażenie lewostronne, zespół psychoorganiczny, ataki padaczki, napady agresji oraz przeczulica. Dziewczyna jest niesamodzielna w czynnościach życia codziennego. Możesz pomóc Patrycji wpłacając pieniądze na konto Fundacji lub oddając 1% podatku.

z dopiskiem: dla Patrycji Runki

z dopiskiem: dla Patrycji Runki