Władze /

Bartosz Kaczmarek

01-03-2018

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ścieżkę swojej kariery związał z pomocą osobom, które ucierpiały w wypadkach. Pełni funkcję kierownika Działu Obsługi Klienta Kluczowego w spółce Votum, a także kierownika Programu Pierwsze kroki. Zespół, którego jest liderem, działa na rzecz osób poszkodowanych, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i znajomość problemów, jakie na swojej drodze napotykają osoby niepełnosprawne.

Prywatnie mąż i tata dwójki wspaniałych dzieciaków, pasjonat kolarstwa na drodze i poza nią.