Władze /

Izabela Zakaszewska

21-10-2015

Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Ekonomia Menedżerska.

Praca w fundacji jest jej pasją, a wiedza w zakresie zarządzania finansami w pozwala jej sprawnie i skutecznie dysponować funduszami dla podopiecznych i zajmować się kwestiami związanymi z ich rehabilitacją.

Uwielbia czytać książki, najchętniej poświęcałaby temu każdą wolną chwilę. Pasjonują ją podróże i koncerty metalowe, zwłaszcza jeśli można je połączyć. Żona i mama fantastycznego chłopca. Po narodzinach dziecka rzuciła pracę w korporacji, by pomagać innym.