Władze /

Rafał Mikołajczyk

01-03-2018

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jest bardzo mocno zaangażowany w projekty związane z niesieniem pomocy osobom najciężej poszkodowanym w wypadkach. Korzystając z własnych doświadczeń, współtworzył założenia Programu Pierwsze kroki, a także koordynuje jego wdrażanie. To, co wypracowywał przez wiele lat, stara się przekazywać podopiecznym Fundacji i Programu Pierwsze kroki.

Poza pracą w całości oddany sportowi. Zaczynał od rugby na wózkach, ale ostatecznie od kilku lat wyczynowo trenuje kolarstwo ręczne i osiąga w tej dziedzinie ogromne sukcesy.