Czy wiesz, jaki potencjał kryje w sobie 1% Twojego podatku? Ma moc uzdrawiania, siłę rozwiewania trosk i smutków, umiejętność wywoływania uśmiechu! Daje szansę na niesienie skutecznej pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

 

W imieniu podopiecznych naszej Fundacji prosimy o wsparcie dla nich i przekazanie 1% podatku w zeznaniu podatkowym PIT.

 

Wszystkim chętnym aby wspomóc naszą Fundację oferujemy darmowy program PIT – e-pity 2018, wypełniając go automatycznie przekażą Państwo swoją pomoc Fundacji i jej Podopiecznym.

 

Przekazujemy do Państwa dyspozycji dwie wersje programu, wersję do pobrania na komputer z systemem windows oraz wersję on-line.

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.

 

KRS: 0000272272

Zadzwoń: +48 71 33 93 500

Fundacja VOTUM /

Władze /

Rafał Mikołajczyk

Rafał Mikołajczyk
01-03-2018

 

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jest bardzo mocno zaangażowany w projekty związane z niesieniem pomocy osobom najciężej poszkodowanym w wypadkach. Korzystając z własnych doświadczeń, współtworzył założenia Programu Pierwsze kroki, a także koordynuje jego wdrażanie. To, co wypracowywał przez wiele lat, stara się przekazywać podopiecznym Fundacji i Programu Pierwsze kroki.

Poza pracą w całości oddany sportowi. Zaczynał od rugby na wózkach, ale ostatecznie od kilku lat wyczynowo trenuje kolarstwo ręczne i osiąga w tej dziedzinie ogromne sukcesy.

 

© Copyright 2015 - FUNDACJA VOTUM S.A.

^